MIKS TELLIDA JUST MEILT?

KIIRE TARNE

Me pakume kiiret tarneaega. Tavaliselt umbes 3 tööpäeva. Mõnikord võib minna ka kuni 5 tööpäeva, kõik oleneb laoseisust, makse laekumise kiirusest ja transpordi valikust.

 Rohkem infot Transpordi tingimuste all.

Express tarne soovi jaoks helista või kirjuta info.talaoriginal@gmail.com

PARIM OTSUS

Valides omale orgaanilisest puuvillast riided saad rahuliku meele ja kindluse, et riided mida sa kannad ei ole toksilised ei Sulle ega ka keskkonnale.

Samuti saad tunda ennast hästi teades, et Sinu ostueelistus on otseselt andnud positiivse panuse jätkusuutlikule tarbimisele,

mõjutades samm sammult tavariidetööstuse suundumist keskkonnasõbralikuma tarbimisahela suunas.

RAHA TAGASI GARANTII

Me pakume 30-päevast raha tagasi garantiid. Kui Sa pole rahul suuruse või lõikega siis tagasta meile toode 30 päeva jooksul.

Kirjuta meile põhjus 

info.talaoriginal@gmail.com

ja me garanteerime, et maksame 100% raha tagasi, k.a tarnetasu.

Sõbralik märkus! 

Austa meie tooteid ja saada mittesobiv riideese tagasi ideaalses seisukorras. Toode peab olema ja välja nägema nagu uus.

Boonus, me pakume kõikidele

üle 75€ tellimustele tasuta tarnet! 

ONLINETUGI

Sa oled kõhklev sobiva suuruse valimise osas, soovid uurida express tarne võimaluse kohta jne.

Meie kodulehel saad kiirelt

online´is meiega suhelda!

Kirjuta meile Chat´i

ja abistame Sind kõikide tekkinud küsimustega.

ISIKUANDMETE KAITSE

Me lubame, et kaitseme Sinu isiklikke andmeid, meie leht on SSL sertifikaadi abil krüpteeritud.

Me ei kuritarvita Sinu kontaktinformatisiooni, me ei kasuta Sinu e-maili addressi teadaannete ja pakkumiste saamiseks enne kui sa oled nõustunud saama

meie käest Uudiskirju ja annad sellega meile loa. Lubame, et me ei ummista Sinu postkasti igapäevaste Uudiskirjadega ning saadame vaid vajalikku informatiooni ja parimaid pakkumisi.

TASUTA JÄRELETULEMINE

Sul on võimalus oma tellimusele Tallinna siseselt ka ise järgi tulla. Sellega aitad säästa keskkonda, me ei pea kasutama eraldi transporditeenust ja spetsiaalset tarnepakendit.

Kauba üleandmise koht ja aeg oleks kokkuleppeline. Selleks vali ostukorvis "Kauba üleandmine kokkuleppel"

ja saada oma soov koos tellimuse numbriga e-mailile

info.talaoriginal@gmail.com

TELLIMINE

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

TRANSPORDI TINGIMUSED

Kaupu saadetakse hetkel ainult Eesti siseselt. Teeme tööd ja näeme vaeva, et meie tooted oleks varsti saadaval ka mujal Euroopas.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi  (tellimise protsessi) juures. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-5 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist (makse laekumisest). Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul

OSTU TAGASTUS

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul [olenevalt toodetest ei pruugi ostjal taganemise õigust olla, vastavad tooted ja teenused tuleb sellisel juhul loetleda ning need peavad vastama võl aõigus seaduse § 53 lg-s 4 loetletud tingimustele]. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab siit: taganemisavaldus ning saata see e-posti aadressile hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt täiesti vale või defektiga toode). Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem. Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu. Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

PRETENSIOONI ESITAMINE

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates ekirja aadressile info.talaoriginal@gmail.com või helistada telefonil +372 56228546. Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

OTSETURUNDUS JA ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa. Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse (uudiskirjad) teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Pese kõiki tooteid 30 kraadi juures, võimalusel pesumaina funktsioonil Eco Wash ja alati koos sarnaste värvidega. Ära kuivata trummelis, ega pleegita. Päikese käes kuivatades pööra riided pahupidi. Ära vii keemilisse puhastusse ja ära triigi kõrge kuumusega. Triigi tooteid madala kuumusega, vajadusel aurutusfunktsiooni kasutades.